Dłonie

Zawsze piękne dłonie

manicure-biale-blota

1. Manicure biologiczny – polecany osobom, które cenią naturalną kosmetykę i bezinwazyjność zabiegu. Stosowanie papierowych i szklanych pilników sprawia, że płytka paznokciowa jest nienaruszona a delikatne odsuwanie skórek niweluje ryzyko rozwoju zakażeń.

2. Manicure cążkowy – przy użyciu cążków, mini frezarek i pilników usuwa się nie tylko zbędne skórki wobec paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt.

3. Manicure hybrydowy – polega na połączeniu tradycyjnego zabiegu manicure z lakierowaniem paznokci lakierożelem. Manicure hybrydowy wykonuje się błyskawicznie- bez konieczności suszenia paznokci i jest on niezwykle trwały- dłonie wyglądają nienagannie nawet przez okres około dwóch tygodni.

4. Manicure japoński – jest to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla Pań i Panów, którzy nie mogą sobie poradzić z łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami. Manicure ten w żaden sposób nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd.
Czas trwania zabiegu: ok 45 min
Częstotliwość: 3-4 w odstępach dwutygodniowych

5. Manicure mineralny – to przełom w stylizacji paznokci. Baza Mineralna to produkt 3 w 1 – baza, kolor i top. Dzięki zebraniu tych wszystkich właściwości w jeden produkt jesteśmy w stanie wykonać stylizację hybrydową w ekspresowym tempie.

6. Przedłużanie paznokci metodą żelową – polega na przedłużeniu płytki za pomocą tipsów, które nakleja się na naturalne paznokcie i nakłada na nie warstwy żelu twardniejącego pod wpływem promieniowania UV.

7. Utwardzenie naturalnej płytki paznokcia – na odpowiednio przygotowany paznokieć nakłada się żel, który łączy się z płytką pod wpływem promieni lampy UV.

8. Zabieg parafinowy na dłonie – stosuje się w przypadku wysuszenia skóry rąk. Kąpiel ma działanie intensywnie natłuszczające, zmiękczające i regenerujące.

9. IBX- system odbudowy paznokci – NOWY, REWOLUCYJNY produkt marki Famous Names: IBX System. To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

IBX to pierwszy tego typu zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

 

IBX System działa w dwojaki sposób:

  1. CHRONI PAZNOKCIE  – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
  2. WZMACNIA I ODBUDOWUJE PAZNOKCIE – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

 

DLA KOGO:

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

– są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów/ hybryd
– są słabe i cienkie jak papier
– rozdwajają się i łuszczą
– mają białe plamki
– mają bruzdy
– mają jakiekolwiek uszkodzenia
– są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów – zabieg IBX jest dla Ciebie!

 Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, usuwamy nadmiar i utwardzamy w świetle UV.

IBX w rzeczywistości łączy górne warstwy płytki ze wzajemnie przenikającą się siecią polimerową (IPN). Ten chroniony patentem wzór zamyka się wewnątrz płytki paznokcia i zostaje w niej tak, że nie można go usunąć.

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści nam i naszym Klientom.

 

POD STYLIZACJA ŻELOWĄ czy HYBRYDĄ

Tworzy powłokę ochronną na płytce
Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami

 

JAKO ZABIEG POMAGAJĄCY ROSNĄĆ NATURALNYM PAZNOKCIOM

IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu
IBX wzmacnia górne warstwy plytki, możliwiając paznokciom odrost
Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznocie są gładkie i lśniące
Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
 

Długotrwałe noszenie żelowych paznokci, tipsów czy klasycznych hybryd bardzo niszczy płytkę. Wychodzimy naprzeciw tym problemom i dajemy szansę na odbudowę i regenerację zniszczonych paznokci. Stosowanie zabiegów IBX umożliwia noszenie w dalszym ciągu stylizacji żelowej czy hybrydowej! Zabieg robi się zawsze przed nałożeniem stylizacji – produkt nie zostaje na płytce, ale WNIKA DO JEJ WNĘTRZA, wzmacniając paznokcie OD ŚRODKA i chroniąc je przed szkodliwym działaniem stylizacji!!! Na tym polega rewolucja!