Stopy

zabiegi pielęgnacyjne dla stóp

pielegnacja-stop

1. Pedicure kosmetyczny – zwany frezarkowym to szybki i bezbolesny sposób na poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp. Wykonywany jest przy pomocy frezarki, dzięki której usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp oraz z okolic paznokci.

2. Pedicure hybrydowy – polega na połączeniu zabiegu pedicure kosmetycznego z lakierowaniem paznokci lakierożelem.

3. Pedicure męski – zabieg dla Panów by utrzymać stopy w dobrej formie i nienagannej kondycji.

4. Zabieg parafinowy na stopy – stosuje się w przypadku wysuszenia skóry stóp. Kąpiel ma działanie intensywnie natłuszczające, zmiękczające i regenerujące.

5. Pedicure Vinylux
NOWA METODA firmy CND Shellac. Lakier do paznokci Vinylux – rewolucyjny manicure & pedicure z 7-dniowym efektem Vinylux to lakier do paznokci o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła.

Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni, a co najważniejsze, lakier można zmyć z paznokci samodzielnie w domu. Manicure z użyciem lakierów Vinylux nie wymaga użycia bazy, dlatego można wykonać go dużo szybciej niż metodą standardową.
Manicure Vinylux składa się z 3 etapów:oczyszczania paznokcia, nakładania koloru – pomijając etap nakładania bazy i wykończenia czyli nałożenia Top Coat.