Relacja z I urodzin Salonu Kosmetycznego Princess
Dodano kwiecień 19, 2016

Relacja z I urodzin Salonu Kosmetycznego Princess

Dzień 12 marca 2016r. rozpoczęłyśmy pysznym Tortem, który wykonała Natalia z Creative Cupcakes. Do tego była pyszna kawka i kieliszek napoju musującego.
Po tym cudownie rozpoczętym poranku przeszłyśmy do części zabiegowej.

Pierwszy pokaz dotyczył zamykania naczynek przy użyciu elektrokoagulacji. Nasza modelka miała głównie naczynka w okolicy nosa. Już po jednym zabiegu było widać spektakularne efekty.

Następny zabieg wykonała Paulina. Zrobiła pokaz zabiegu wyszczuplająco-antycellulitowego przy użyciu dermomassagera. Oczywiście w przypadku zabiegów na ciało, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę trzeba wykonać serię kilku- kilkunastu zabiegów. Jednak jesteśmy świadome, że zabieg się sprawdza, gdyż już w zeszłym roku wiele naszych Klientek wychodziło zadowolonym z Salonu po tych zabiegach.

Na koniec przewidziany był ostatni pokaz- mianowicie mezoterapia mikroigłowa Face Roller System- jednak nastąpiła zmiana, gdyż Klientki, które były z Nami baaaaardzo pragnęły skorzystać z usług Salonu i w takim nie miałyśmy serca odmówić i przeszłyśmy do wykonywania zabiegów.

O fantastyczne pamiątki w formie zdjęć zadbał Fotograf Radek z Fotokunek, natomiast fantastyczne naczynia z tworzywa sztucznego dostarczyła firma Plastpan.

Dziękuję Paulinie Lewandowskiej, która pomogła mi w organizacji urodzin.

Bardzo dziękuje wszystkim naszym modelkom.

Szczególnie dziękuje wszystkim Paniom, które zaszczyciły nas swoją obecnością.
A tak się bawiłyśmy… Myślę, że był to udany dzień…‼