Marine salt Peeling + Draining Massage – Klapp Cosmetics

Peeling na ciało + masaż z linii Thalmarin

Manualny masaż , poprzedzony peelingiem z soli morskiej to spokojna i przyjemna forma masażu, która ma na celu przede wszystkim poprawę krążenia krwi i limfy oraz idące za tym korzyści dla organizmu człowieka.

Draining massage oil oparty jest na olejach naturalnych: jałowcowym, rozmarynowym, tymiankowym, cynamonowym, z mięty pieprzowej i szałwii.

Zabieg pozwala na osiągnięcie efektu zmniejszenia obrzęków i zastoju płynów w przestrzeni międzytkankowej, oczyszczenia organizmu z toksyn, poprawienia metabolizmu, wzmocnienia układu immunologicznego i przyspieszenia regeneracji. Masaż drenujący wspiera kurację antycellulitową i wyszczuplającą.

Wskazania: Skóra niedożywiona, źle ukrwiona, niedotleniona, obrzęki, stan skóry po intensywnym odchudzaniu lub chorobie.

Efekty: Pobudzenie funkcji życiowych komórek skóry, rewitalizacja, detoksykacja, poprawa ukrwienia skóry, wspomaganie oddychania komórkowego, zniwelowanie obrzęków, wygładzenie skóry, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu.

Czas trwania 1 zabiegu:
Brzuch, pośladki, uda, łydki – 60 min‚

Częstotliwość zabiegów: 1 – 2 razy w tygodniu

Doskonałym uzupełnieniem zabiegu wykonywanego 1 – 2 razy w tygodniu jest pielęgnacja domowa preparatem Body Care z linii Caviar Power