Dłonie

Zawsze piękne dłonie

manicure-biale-blota

1. Manicure biologiczny – polecany osobom, które cenią naturalną kosmetykę i bezinwazyjność zabiegu. Stosowanie papierowych i szklanych pilników sprawia, że płytka paznokciowa jest nienaruszona a delikatne odsuwanie skórek niweluje ryzyko rozwoju zakażeń.

2. Manicure cążkowy – przy użyciu cążków, mini frezarek i pilników usuwa się nie tylko zbędne skórki wobec paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt.

3. Manicure hybrydowy – polega na połączeniu tradycyjnego zabiegu manicure z lakierowaniem paznokci lakierożelem. Manicure hybrydowy wykonuje się błyskawicznie- bez konieczności suszenia paznokci i jest on niezwykle trwały- dłonie wyglądają nienagannie nawet przez okres około dwóch tygodni.

4. Manicure japoński – jest to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla Pań i Panów, którzy nie mogą sobie poradzić z łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami. Manicure ten w żaden sposób nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd.
Czas trwania zabiegu: ok 45 min
Częstotliwość: 3-4 w odstępach dwutygodniowych

5. Manicure męski – najczęściej oparty na na zasadach manicure biologicznego.

6. Przedłużanie paznokci metodą żelową – polega na przedłużeniu płytki za pomocą tipsów, które nakleja się na naturalne paznokcie i nakłada na nie warstwy żelu twardniejącego pod wpływem promieniowania UV.

7. Utwardzenie naturalnej płytki paznokcia – na odpowiednio przygotowany paznokieć nakłada się żel, który łączy się z płytką pod wpływem promieni lampy UV.

8. Zabieg parafinowy na dłonie – stosuje się w przypadku wysuszenia skóry rąk. Kąpiel ma działanie intensywnie natłuszczające, zmiękczające i regenerujące.

9. Manicure Vinylux
NOWA METODA firmy CND Shellac. Lakier do paznokci Vinylux – rewolucyjny manicure & pedicure z 7-dniowym efektem Vinylux to lakier do paznokci o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła.

Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni, a co najważniejsze, lakier można zmyć z paznokci samodzielnie w domu. Manicure z użyciem lakierów Vinylux nie wymaga użycia bazy, dlatego można wykonać go dużo szybciej niż metodą standardową.
Manicure Vinylux składa się z 3 etapów:oczyszczania paznokcia, nakładania koloru – pomijając etap nakładania bazy i wykończenia czyli nałożenia Top Coat.