Dermomasaż + Thermożel Klapp Cosmetics

Szybki i intensywny zabieg, który polega na mechanicznej jak i podciśnieniowej stymulacji głębokich warstw skóry. Specjalna głowica, w której umieszczone są rolki rozbija tkankę tłuszczową, poprawia krążenie, usuwa toksyny, uelastycznia i ujędrnia skórę, zmniejsza obrzęki w sposób nieinwazyjny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i poprawia komórkową przemianę materii.
Dodatkowo kosmetyki (peelingi, oleje) firmy KLAPP Cosmetics, które wykorzystujemy podczas zabiegu wspierają całą terapię, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, pobudzają mikrocyrkulację.

Skład preparatów wykorzystanych podczas zabiegu: sól morska, wyciąg z jałowca, rozmarynu, tymianku, cynamonu.

Wskazania: Cellulit, utrata jędrności skóry‚ skłonność do obrzęków, modelowanie sylwetki, rozstępy, terapia dla osób odchudzających się.

Efekty: Przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, rozstępy, poprawa jędrności skóry i wyglądu sylwetki, poprawa krążenia, zmniejszenie a nawet całkowita eliminacja obrzęków.

Przeciwwskazania: ciąża, żylaki, skóra naczyniowa, niewydolność krążenia, skłonność do powstawania wybroczyn, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, gorączka, nadciśnienie, stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu, siniaki i stłuczenia, liposukcja

Zabieg zalecany w seriach od 6 do 10 w zależności od stanu skóry. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zabiegi w serii należy wykonywać dwa razy w tygodniu, następnie raz w miesiącu dla podtrzymania uzyskanego efektu, a także łączyć je z pozostałymi zabiegami na ciało.

Czas trwania 1 zabiegu:
Brzuch – 20 min
Pośladki, uda, łydki – 45 min

Częstotliwość: 1 – 2 razy w tygodniu